Kryesore

Fotoalbum: Rama i shfaq dashurinë Lindës në publik


               Publikuar në : 13:44 - 25/05/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama u shfaq në krah të të shoqes, Lindës, teksa morën pjesë në një ekspozitë.


“Fotoalbumi i çeljes së ekspozitës “EDI HILA – PIKTORI I TRANSFORMIMIT”. Një ekspozitë për të mos u humbur, pas dy shfaqjeve në “Documenta/Kassel-Athinë” dhe në Muzeun e Artit Modern në Varshavë,” shkruan Rama në FB.

Rama tregon përkujdesje ndaj të shoqes gjatë gjithë kohës.

Mes të dyve duket që ka kimi.

<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas