Foto të "pafajshme", por që tregojnë se ju keni mendje të 'ndyrë'

Humor               Publikuar në : 23:00 - 12/11/17 |
enton palushi

Mjafton të shikoni galerinë e mëposhtme për të kuptuar nëse keni një mendje të pistë.


Në fakt këtu janë thjesht 15 foto të “pafajshme”, por varet nga çfarë këndvështrimi i shikoni ju.

Megjithëse nuk është faji juaj, këto foto janë të komplikuara.

Epo, hidhini një sy dhe pse jo mësoni si të mos bëni foto që mund të keqinterpretohen.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas