Humor

“Foto nga këndi i njohur në Romë”/ Sherr masiv mes turistëve, nevojitet ndërhyrja e policisë


               Publikuar në : 22:13 - 09/08/18 |
mapo.al

Përleshje mes disa turistëve holandezë dhe amerikanë. E për të shuar sherrin, është dashur ndërhyrja e policisë.


Gjithcka pas deshires per te bere nje foto nga një kënd që fokusonte zonën e njohur ‘Fontana di Trevi’ në Romë. Mirepo asnjeri nga palet nuk hapi rrugë.

‘Tgcom’ raportom se 8 turistë, nga Holanda dhe te tjeret amerikanë, janë denoncuar në polici për dhunë dhe kërcënime.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas