Kryesore

FOTO-LAJM: “Populli në pikun e diellit, llogaridhënësit qeveritarë në hije”

Ish-kryeministri Sali Berisha postoi një fotolajm nga turi i llogaridhënies.


Fotot i janë dërguar nga qyteti dixhital.

“Kesaj i thone llogaridhënie!

Lal Plehu dhe ndrikullat asistente te tij, Gjylameti dhe Manastirliu llogaridhenie vete ne hije e populli ne diell!” shkruan Berisha.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas