Kryesore

FOTO-LAJM: “Populli në pikun e diellit, llogaridhënësit qeveritarë në hije”
               Publikuar në : 14:00 - 08/06/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha postoi një fotolajm nga turi i llogaridhënies.


Fotot i janë dërguar nga qyteti dixhital.

“Kesaj i thone llogaridhënie!

Lal Plehu dhe ndrikullat asistente te tij, Gjylameti dhe Manastirliu llogaridhenie vete ne hije e populli ne diell!” shkruan Berisha.


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas