FOTO-LAJM / Ministri shqiptar duke vrapuar në Washington, D.C

Aktualitet               Publikuar në : 21:05 - 23/04/18 |
enton palushi

Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati, në Ditën Ndërkombëtare të Librit vrapoi në Central Park, bashkë me një grup studentësh shqiptarë, duke percjellë një mesazh sensibilizues për të rinjtë që të duan më shumë librin.


Bushati ndodhet në Neë York në takimin e nivelit të Lartë mbi paqen e qëndrueshme në Kombet e Bashkuara.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas