Aktualitet, Kryesore

FOTO LAJM: Ministrat i raportojnë, Rama revoltohet me ta

Ministrat e qeverisë i kanë raportuar kryeministrit Edi Rama gjatë seancës së Kuvendit.


Dy nga ministrat më të rëndësishëm, Damian Gjiknuri dhe Arben Ahmetaj u panë teksa i pëshpërisnin në vesh.

Por Rama u shfaq i acaruar me ta.

Nuk dihet se çfarë kanë biseduar, por këto foto tregojnë se kryeministri dukej i shqetësuar.

<
>
rama1 rama2 rama3
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas