Aktualitet

FOTO LAJM: Ministrat i raportojnë, Rama revoltohet me ta


               Publikuar në : 11:18 - 21/06/18 |
mapo.al

Ministrat e qeverisë i kanë raportuar kryeministrit Edi Rama gjatë seancës së Kuvendit.


Dy nga ministrat më të rëndësishëm, Damian Gjiknuri dhe Arben Ahmetaj u panë teksa i pëshpërisnin në vesh.

Por Rama u shfaq i acaruar me ta.

Nuk dihet se çfarë kanë biseduar, por këto foto tregojnë se kryeministri dukej i shqetësuar.

<
>
rama1 rama2 rama3


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas