Kryesore, Mapo Letrare

Foto-lajm/ Fatos Kongoli viziton stendën e UET-Press…

Shkrimtari i njohur Fatos Kongoli ka vizituar stendën e botimeve UET-press te Panairi i Librit.

Shkrimtari ka vlerësuar kontributin e këtij enti botues për të mbështetur letërsinë shqipe dhe autorët shqiptarë.Kongoli u takua me Alda Bardhylin dhe shkrimtarët Alfred Peza e Vera Bekteshi.
Kongoli dukej në gjendje të mirë shëndetësore pas operacionit që pati pak muaj më parë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas