Kryesore

Foto-lajm/ Fatos Kongoli viziton stendën e UET-Press…               Publikuar në : 17:40 - 14/11/18 |
mapo.al

Shkrimtari i njohur Fatos Kongoli ka vizituar stendën e botimeve UET-press te Panairi i Librit.


Shkrimtari ka vlerësuar kontributin e këtij enti botues për të mbështetur letërsinë shqipe dhe autorët shqiptarë.

Kongoli u takua me Alda Bardhylin dhe shkrimtarët Alfred Peza e Vera Bekteshi.
Kongoli dukej në gjendje të mirë shëndetësore pas operacionit që pati pak muaj më parë.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas