Kryesore, Politika

Foto: Ja kush po i shijon tamam pushimet (pas sherrit me Ramën)

Pas dy përplasjeve të forte me mazhorancën, kreu i shtetit po shijon pushimet.


Ilir Meta po frekuenton disa nga zonat më të bukura në trojet shqiptare.

Pas vizitës në Plavë e Guci, ai ishte në Bjeshkët e Rugovës.

“Të dashur miq, nga Bjeshkët përrallore të Rugovës, mes pishave të larta e livadheve mahnitëse, aty ku ajri i pastër dhe uji i kristaltë i burimeve malore të mbushin me energji, ju uroj të gjithëve një të dielë të mbarë.  shkruan Meta në FB.

<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas