ShowBiz

Foto/Holly Hogan shfaqet super seksi, siç nuk e keni parë kurrë
               Publikuar në : 12:03 - 29/03/18 |
mapo.al

Ylli i Gerodie Shore, Holly Hagan ka treguar gjoksin e saj bombastik në një paraqitje të saj në pantallona të ngushtë gjatë një dalje në Londër


Ajo është njëra prej vajzave më stilin më interesant të mundshëm dhe e tillë është paraqitur edhe në fotot e saj të fundit.

 

Holly Hagan edhe njëherë ka treguar asetet e saj gjatë partyit të :The Charlotte”, që u mbajt të mërkurën në mbrëmje në një klub në Londër.

 

25 vjeçarja ka treguar gjoksin e saj bombastik derisa në qytet ka dalë e veshur me këtë veshje bashkë me mikun e saj Charlotte Grosby.

 

Të dyja, shumë seksi – apo jo?

<
>
8_-_holly_hagan 9_-_holly_hagan 38172a4004cd1f757cc50077fd0056e6 bec4c28e7d678ef33da2186ce8e6ecfe holly-1 holly-1_1522313536-5717393 holly-2_1522313536-162930 holly-4_1522313536-2437797 holly-5_1522313536-4942887 holly-7_1522313536-1656428 holly-8_1522313536-4613676 holly-10_1522313536-1377893 holly-14_1522313536-8001478


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas