ShowBiz

Kim Kardashian e tepron , provokon me këmbët e hapura

Kim Kardashian është një ndër femrat më të përfolura në mediat rozë dhe rrjete sociale.

Fama e saj u perhap nga format trupore bombastike dhe pse jo te pakta kanë qenë rastet kur ajo ka marrë kritika nga ndjekësit e saj për nderhyrje kirurgjikale.

Së fundmi Kardashian ka postuar në rrjetet sociale një foto me këmbët e hapura, e cila duket tejet provokuese dhe superseksi./Mapo.al/

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas