ShowBiz

Kim Kardashian e tepron , provokon me këmbët e hapura
               Publikuar në : 20:33 - 08/07/18 |
mapo.al

Kim Kardashian është një ndër femrat më të përfolura në mediat rozë dhe rrjete sociale.


Fama e saj u perhap nga format trupore bombastike dhe pse jo te pakta kanë qenë rastet kur ajo ka marrë kritika nga ndjekësit e saj për nderhyrje kirurgjikale.

Së fundmi Kardashian ka postuar në rrjetet sociale një foto me këmbët e hapura, e cila duket tejet provokuese dhe superseksi./Mapo.al/

 

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas