Rusi 2018, Sport

Formacionet zyrtare/ Te Belgjika rikthet Kompany, ja si rreshtohet Japonia

Në orën 20:00 në stadiumin në stadiumin “Rostov Arena” do të luhet ndeshja e vlefshme për 1/16 e Botërorit mes Belgjikës dhe Japonisë.

Skuadra europiane duket më e favorizuar për të kaluar më tej, por në “Rusi 2018” befasitë nuk kanë munguar dhe Japonia është e aftë për të bërë diçka të tillë.

Gjithsesi belgët do të kërkojnë t’i japin drejtim këtij takimi sa më shpejt të jetë e mundur.

Formacionet zyrtare

Capture

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas