Sport

Formacionet zyrtare/ Te Belgjika rikthet Kompany, ja si rreshtohet Japonia
               Publikuar në : 19:18 - 02/07/18 |
mapo.al

Në orën 20:00 në stadiumin në stadiumin “Rostov Arena” do të luhet ndeshja e vlefshme për 1/16 e Botërorit mes Belgjikës dhe Japonisë.


Skuadra europiane duket më e favorizuar për të kaluar më tej, por në “Rusi 2018” befasitë nuk kanë munguar dhe Japonia është e aftë për të bërë diçka të tillë.

Gjithsesi belgët do të kërkojnë t’i japin drejtim këtij takimi sa më shpejt të jetë e mundur.

Formacionet zyrtare

Capture

 


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas