Kronika

FNSH rrethon Shkodrën, në aksion pas ngjarjeve të fundit kriminale

Pas ngjarjeve të fundit kriminale, përveç Shkodrës, policia po ushtron kontrolle edhe në Tiranë, Lezhë dhe në Durrës. Sipas burimeve të Report Tv, FNSH po ushtron kontrolle në disa pika në Tiranë, por edhe Lezhë e Durrës në kërkim të elementëve të dyshuar si të lidhur me ngjarjet e fundit kriminale.


PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas