ShowBiz

Floriana Garo i heq të gjitha kilogramët pas lindjes, sërish një super Miss

Moderatorja e njohur dhe ish Miss-i shqiptare ka befasuar me pamjen e saj.

Floriana Garo tashmë gjendet në Gjeneve prej kohësh. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e parë, Adian.Më pak se dy muaj dhe Floriana nuk ka asnjë kilogram të mbetur nga lindja. Një nga vajzat më të bukura shqiptare  është shfaqur gjithmonë klasike dhe po jeton në maksimum ditët e saj në Gjenevë me familjen e saj.

 

<
>
screenshot-17_1526382935-4894153 screenshot-16_1526382942-8926782 screenshot-18_1526383324-9808268
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas