Kryesore

Florian Binaj largohet nga “Top Channel”, aktori zbulon projektin e ri dhe habit fansat
               Publikuar në : 18:48 - 13/06/18 |
mapo.al

Rolet e tij kanë rrëmbyer gjithmonë zemrat e publikut dhe kanë mbajtur shikuesit të gozhduar përpara ekranit. Bëhet fjalë për aktorin e njohur të humorit, Florian Binaj, i cili ka vendosur që përveç aktrimit, të merret edhe me diçka tjetër.


Duke qenë se ditën e nesërme nis maratona e Kampionatit të Futbollit, burime për “Blitz” kanë zbuluar se Florianin do ta shohim në ekranin e TVSH-së.

Ai do të moderojë emisionin e mbrëmjes që i kushtohet ndeshjeve të Kampionatit, së bashku me Hygerta Sakon dhe Erjona Sulejmanin, ish-gruan e futbollistit Blerim Xhemaili.

Gjithashtu mësohet se Floriani nuk e ka lënë “Top Channel”, mirëpo po largohet prej tij vetëm për një periudhë të caktuar kohore, për tu marrë me emisionin sportiv.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas