Kryesore

‘Flori Mumajesi është i sëmurë, vuan nga mëlçia’


               Publikuar në : 12:19 - 17/11/18 |
mapo.al

Prej disa muajsh, kantautori shumë i dashur për publikun shqiptar, Flori Mumajesi ka vendosur që të qëndrojë larg syrit të publikut. Madje ai nuk është shfaqur as në profilet e miqve të tij në rrjetet sociale.


Por ai nuk është larguar nga muzika, pasi ai ka realizuar këngën më të fundit të Ronela Hajatit “Vuj” me të cilën ajo po konkurron në “Kënga Magjike”.

Por pse nuk shfaqet në publik Flor Mumajesi?

Sipas gazetës Panorama, kësaj pyetje i është përgjigjur gazetarja Megi Bilo në një intervistë për “Fun Day”. Ajo tha se Flori ka vendosur që që marrë një periudhë pushimi, për shkak të gjendjes së tij shëndetësore.

Bilo u shpreh se Flori vuan nga problemet me mëlçinë dhe tani është fokusuar vetëm te shëndeti i tij.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas