Kryesore

Flet motra e Fatmir Haklajt: Më në fund do dalë…


               Publikuar në : 17:46 - 21/06/18 |
mapo.al

Zylfie Haklaj, vajza e Muharrem Haklajt dhe motra e Fatmir Haklajt reagoi pasi gjykata pranoi të rishqyrtojë dosjen e Azem Hajdarit.


Vendimi erdhi pas kërkesës së Izet Haxhisë.

“Më në fund do dalë në shesh e vërteta, Zoti vonon, por kurrë nuk harron.

Zoti ta priftë mbarë Izet Haxhia.

Jemi të bindur që njerëzit tanë nuk do të rikthehen, por të paktën do të pushojnë të qetë! Dhe të tjerët që janë në burgje do të përballen me drejtësinë dhe do të marrin atë që ju takon,” shkruan ajo në fb.

Muharrem Haklaj, Zylfija dhe pjesa e mbetur e familjes gjendet në azil në Suedi.

Zylfija akuzohet për vrasjen e Rasim Lumneshit.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. kriminele enveri si vllezrit,tentuan dhe e vran azem hajdarin.tek rama kriminelet gezojn imunitet dhe kokain si frroket e izeti.dhe vellai i izetit tha se namo,kristaq rama paguan per te ja mvesh berishes.

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE
Pas