Sport

Flamurtari/ Shpëtim Gjika replikon me ish-trajnerin: Pagova 5 mijë euro për djalin…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 18:56 - 24/03/18 |
mapo.al

Ish-kryetari i Bashkisë Vlorë dhe njëkohësisht ish-presidenti i Flamurtarit vazhdon të jetë aktiv edhe sot në çështjet e ekipit vlonjat.


Edmond Liçaj, ish-trajneri i Flamurtarit, në një intervistë për “Panorama Sport” u shpreh se ish-presidenti Gjika ndërhynte në punët e ekipit në kohën kur Liçaj ishte trajner.Ndërkohë, Shpëtim Gjika ka replikuar ashpër ndaj deklaratës së tij, përmes një postimi në profilin e tij në “Facebook”./PanoramaSport/


Postimi i Gjikës:


Etiketa: , , , , ,

Pas