Kryesore, ShowBiz

Fituesja e ‘Oscar’-it nxjerr në shitje apartamentin luksoz në qendër të New York-ut, ja çmimi marramendës…

Aktorja tri herë fituese e çmimeve “Oscar”, Meryl Streep ka nxjerrë në shitje apartamentin e saj në qendër të New York-ut. Ai ndodhet në zonën “Tribeca”, e njohur si qendra e modës së qytetit.


Çmimi i kërkuar prej saj është plot 24.6 milionë dollarë, ndërkohë që është blerë në vitin 2006 për një vlerë prej 10.13 milionë dollarësh.

Aty ka jetuar Meryl dhe bashkëshorti i saj Don Gummer, një skulptor i njohur për veprat e tij abstrakte të përmasave të mëdha. Ja disa foto të superapartamentit të aktores së njohur.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas