Kryesore, Sport

Fitorja e thellë ndaj Shqipërisë, thumbon futbollisti i Kosovës: Na nënçmuat, por ne jemi…

Pas fitores së thellë ndaj Shqipërisë, ku kuqezinjtë nuk treguan asgjë në fushë, futbollisti i Kosovës Herolind Shala përmes një postimi në ‘Facebook’ u është përgjigjur delaratave të atyre që thanë se Shqipëria do të fitonte lehtë ndaj Kosovës.

Shala thotë se ata flasin në fushë, dhe nga Kosova priten gjëra të mëdha.“Na nënçmuat? Në rregull ne flasim vetëm në fushë, ne jemi KOSOVA dhe pritni gjëra të mëdha në të ardhmen. Faleminderit bashkatdhetarë për përkrahjen e madhe. Të dua vendlindja ime!”, – ka shkruar ai.

 

PasPara

1 koment

  1. Deklasimi i Shqiperis nga Kosova,eshte goditja me e rende qe ka marre kjo Kobetare! Duka nje Mafijoz,qe ha e pi,ne shpin te Kosovareve,te Cilet shiten osoven,por Kosova ka Shqiptare qe te deklasojn.Dhe pikerisht ky deklasim erdhi dje,dhe Duka te kerkoj falje Publikisht,per fyerjet qe u ka bere Shqiptareve te vertete!

Leave a Reply to goni Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas