Arkiva 2

“Finalja e vogël”, Belgjika kalon në avantazh ndaj Anglisë, 1-0 rezultati
               Publikuar në : 16:15 - 14/07/18 |
mapo.al

Belgjika ka kaluar shumë shpejt në avantazh. Muenier ka realizuar në minutën e 5-të pas një aksioni të bukur të belgëve.


Belgët vijnë me moralin e lartë në këtë përballje, duke parë që dltë dy skuadrat ishin në të njëjtin grup, atë G në fazën e grupeve, me “djajtë” që e fituan minimalisht atë takim.

Ndërkohë nga ana tjetër, Tre Luanët vijnë pas 120 minutave mjaft të lodhshme përballë Kroacisë dhe vendi i tretë do ishte “ngushëllimi” për të besuarit e Southgate.

Ndiqni ndeshjen LIVE:


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas