Kronika

Fier: Prangoset pasi dhunoi vëllain e madh… pa asnjë shkak
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:07 - 28/07/18 |
mapo.al

Ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij më të madh, pa asnjë shkak konkret, por u vu në pranga vetëm një muaj pas ngjarjes.


Sipas njoftimit zyrtar të policisë, më 26 qershor të këtij viti Erjon Bako, 35 vjeç nga fshati Mbyet i Fierit, ka dhunuar vëllain 12 vite më të madh, G. Bako, 47 vjeç.


Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhuna në familje”.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas