Aktualitet

Fier: Dhunë ndaj njerkës, arrestohet 26-vjeçari


               Publikuar në : 11:44 - 21/05/18 |
mapo.al

Policia e Fierit ka arrestuar një 26-vjeçar pasi ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj njerkës së tij me iniciale E.S. 45 vjeç.


I arrestuari është Marinel Serjanaj, ndaj të cilit kishte bërë denoncim vet njerka e tij.

Policia shkoi në banesën e 26-vjeçarit dhe gjatë kontrolleve aty gjeti 1 dozë lëndë narkotike kanabis sativa.

Ndaj Marinel Serjanajt, policia referoi materialet për dhunë në familje dhe prodhim e shitje të lëndëve narkotike. /tvklan.al


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas