Kronika, Kryesore

Fier/ Aksident automobilistik në Qafën e Koshovicës. Humb jetën gruaja shtatzëne, të plagosur edhe fëmijë

Aksident automobilistik në aksion Levan- Fier me  një viktimë dhe 4 të plagosur në vendin e njohur si “Liqeni”.


Ngjarja ka ndodhur gjatë paradites së sotme ku janë përplasur dy automjete.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës” dhe dyshohet se përveç viktimës që ishte një grua shtatzëne, mes të plagosurve ka edhe fëmije.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas