Aktualitet

Fibank Albania hap degën në Sarandë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:14 - 09/09/18 |
mapo.al

Dega Sarandë është e treta e hapur nga Fibank gjatë kësaj periudhe si pjesë e strategjisë së zgjerimit dhe rritjes së biznesit në Shqipëri. Fibank Albania po zgjerohet në tregun Shqiptar me mbështetjen e fuqishme të Grupit rajonal Fibank.


Strategjia e zgjerimit synon punësimin e kapaciteteve profesionale, kredidhënien dhe suportin për bizneset e mira si edhe ofrimin e të gjitha produkteve e shërbimeve bankare për klientët individe.


Fibank Albania është në vazhdimësi të zhvillimeve pozitive dhe të rritjes së mëtejshme e bazuar në përpjekjet e vazhdueshme në ofrimin e produkteve inovative dhe të përshtatura për cdo tip klienti.


<
>
unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4) unnamed (5) unnamed (6) unnamed (7) unnamed (8) unnamed (9) unnamed (10) unnamed (11) unnamed (12) unnamed (13) unnamed (14) unnamedEtiketa: , ,

Pas