Kryesore

Fevziu publikon foton. Çfarë ka ndodhur në dhomën e së bijës

               Publikuar në : 21:49 - 10/06/18 |
mapo.al

Blendi Fevziun, jemi mësuar ta shohim shpesh në pastime së bashku me vajzat e tij, Mishel dhe Alis të cilat tashmë janë fytyra të njohura për ndjekësit e tij.


Alis, vajza e vogël e moderatorit ka rrëmbyer vëmendjen maksimale të Fevziut ai ndan shpesh me publikun momente babë e bijë.

Edhe sot, përmes një fotoje në Instagram, Blendi ka treguar si është dhoma e vajzës së tij. Mes një rrëmuje të madhe ata të dy duket se po argetohen jashtë mase në dhomën e mbushur me lodra.

 

<
>
31702690_1713802345383385_5839870464050069504_n-1-1024x825-e1528657988312 31757652_1645632068825387_1471083619513532416_n 34202870_176722729682655_7321269899223891968_n

 

 

 

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas