Kryesore, Media

Fevziu i jep mësime noti të voglës së tij

Ndonëse ka nisur sezonin e ri televiz gazetari i njohur Blendi Fevziu vijon të shijojë moment relaksi me familjen e tij.


Këtë herë ai ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet duke i mësuar not të voglës së tij Alis. Nuk është hera e parë që gazetari i njohur publikon në rrjete sociale moment mjaft të bukura dhe të ëmbla me vajzën e tij të vogël.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas