Kryesore

Fevziu i jep mësime noti të voglës së tij
               Publikuar në : 20:29 - 11/09/18 |
mapo.al

Ndonëse ka nisur sezonin e ri televiz gazetari i njohur Blendi Fevziu vijon të shijojë moment relaksi me familjen e tij.


Këtë herë ai ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet duke i mësuar not të voglës së tij Alis. Nuk është hera e parë që gazetari i njohur publikon në rrjete sociale moment mjaft të bukura dhe të ëmbla me vajzën e tij të vogël.

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas