Kryesore

Festonte si i çmendur golat e Francës, por presidentja kroate i afrohet Macronit dhe…
               Publikuar në : 19:24 - 16/07/18 |
mapo.al

Franca ia doli të shpallet kampione e botës pasi mundi në finale Kroacinë 4-2.


Presidenti francez Emmanuel Macron është fotografuar teksa feston fitoren e Francës, ndërkohë që presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviç, e shikon e trishtuar.

Macron në një moment është përballur edhe me presidenten kroate, që mbante veshur fanelën e ekipit të saj, pas fitores 4-2 të Francës në Moskë, e duket se diçka kanë biseduar.

Në një kohë që presidnti Macron duket i ngazëllyer, homologja e tij kroate duket se diçka i tregon e rrevoltuar me gisht…

<
>
89C9B8DA-B57C-40EA-8DDC-7FC7BFB31009 097B969C-3044-417F-84C3-D2A012587534 2634386E-3AA8-4D38-956B-A796FE615FA3 (1) 2634386E-3AA8-4D38-956B-A796FE615FA3

 


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

 1. Kolinda i thot Macron-it ,

  duke i ber te ditur me gishtin e saj lart ,

  “mos kujto se do ndahemi me kaq ”

  woow lol !

  me pelqejne femrat e guximeshme ,qe s’i fshehin emocionet ,

  si Presidentja Kroate

  Përgjigju &amp;darr;
Pas