Auto

Festivali/ ‘Vespa-t’ pushtojnë sheshin ‘Skënderbej’


               Publikuar në : 19:30 - 01/06/18 |
mapo.al

Jo vetëm Ermal Meta ka ardhur nga Italia për të mbushur sot plot sheshin “Skënderbej” në Tiranë, por bashkë me të duket se kanë zbarkuar aty edhe qindra motoçikleta italiane…


“Festivali i Vespa-ve” është duke u zhvilluar gjithashtu në sheshin qëndror të Tiranës, duke e mbushur plot me këtë motoçikletë simpatike vendin.

Poshtë monumentit të Gjergj Kastriotit, janë parkuar me dhjetëra “Vespa” në ngjyrave dhe vit-prodhimeve të ndryshme.

Shumë prej tyre janë të shumë viteve më parë, por sërish simpatike dhe plotësisht funksionale.

Fotot për “Mapo.al” janë mundësuar nga profesionalja “Albanian-Transport”, e cila nuk ka lënë pa fiksuar në fotot e saj as këtë aktivitet të lezetshëm./Albanian-Transport/Mapo.al/

<
>
34268830_1959772434073495_6836023862761619456_n 34174841_1959772010740204_5033418804365885440_n 34123118_1959772297406842_5569753085972054016_n 34123095_1959743444076394_4550837739276206080_n 34123053_1959743314076407_4540274151247577088_o 34118221_1959774704073268_7968761804216074240_n 34104232_1959774937406578_2113278988016156672_n 34093503_1959772084073530_5476667486671732736_n 34090624_1959771917406880_4483089182847139840_n 34087333_1959774807406591_7026944015291383808_n 34086992_1959771844073554_3464861563494596608_n 34086025_1959743374076401_504609960940797952_n 34071655_1959772350740170_8548665479613382656_n 34034811_1959743580743047_1572805655016767488_n 33941987_1959774624073276_5821984308969078784_n 33865979_1959772207406851_6554733599709462528_n 34123053_1959743314076407_4540274151247577088_o


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas