ShowBiz

Festë në familjen e Sonila Meços, gazetarja bën dedikimin e veçantë


               Publikuar në : 17:16 - 15/08/18 |
mapo.al

Pas shkëputjes nga ekrani, gazetarja e njohur Sonila Meço, duket se i është përkushtuar gjatë gjithë kësaj periudhe familjes së saj. Ditën e sotme e vogla e familjes feston ditën e emrit dhe kjo është festë shumë  e rëndësishme për ta.


“Amaris… Ose Maria…

Sot ke ditën e emrit e vogla jonë!

Dhe meqë emri është tingulli më i rëndësishëm dhe më i ëmbël për njeriun në çdo gjuhë te botës, uroj botës t’i dhurosh me emrin tënd një njeri të mirë! Ndërsa bota ty dashuri….!

Postimi i plotë i Sonila Meços


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas