ShowBiz

Festë e çmendur në ditëlindjen e 32-të të Ledri Vulës, të ftuarit dalin jashtë kontrollit


               Publikuar në : 14:46 - 11/07/18 |
mapo.al

Ledri Vula sot ka mbushur 32 vite jetë.


Me rastin e kësaj dite të veçantë për të dhe familjen e tij, të cilët e kanë vetëm këtë djalë, Ledrit i është organizuar një super festë, në të cilën janë mbledhur kolegët e tij, shokët dhe familjarë.

Këngëtari Ermal Fejzullahu është përzgjedhur, që të kujdeset për atmosferën e ‘çmendur’, e cila sa po bëhet gjithnjë edhe më e magjishme.

Pamje nga mbrëmja e sotme me shumë të ftuar ka publikuar menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi, dhe vetë protagonisti kryesor i mbrëmjes.

Në fotot e postuara Ledri shihet po ashtu me mike e tij Yllka Brada, e cila i dhuroi një puthje.

<
>
auto_Screenshot_16-61531254990 auto_Screenshot_17-31531254990 auto_Screenshot_18-51531254989 auto_Screenshot_19-11531254988 auto_Screenshot_20-11531254987 auto_Screenshot_21-11531254986 auto_Screenshot_22-21531254985 auto_Screenshot_23-21531254985 auto_Screenshot_25-11531254983 auto_Screenshot_241531254984 auto_Screenshot_261531254982 auto_Screenshot_271531254981 auto_Screenshot_281531254980 auto_Screenshot_291531254979 auto_Screenshot_301531254978 (1) auto_Screenshot_301531254978 auto_Screenshot_311531254977 (1) auto_Screenshot_311531254977


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas