Kryesore

Festa e çmendur e Macron pas golit të Francës, mbreti bleg tmerrohet               Publikuar në : 08:23 - 11/07/18 |
enton palushi

Ditën e djeshme Franca e Didier Deschamps arriti që të siguronte biletën për në finalen e madhe të Botërorit, ndërsa në stadium kishin dhe një tifoz special, presidentin Macron.


Qindra fotoreporterët që asistonin ndeshjen, të ardhur nga gjithë vendet e botës, kanë fiksuar momentin e golit të gjelave të shënuar nga Umtiti.

Por ata nuk kanë humbur as fytyrën e tmerruar të mbretit të Belgjikës Filip si dhe shpërthimin e Emmanuel Macron.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas