Kryesore, Rusi 2018, Sport

Festa e çmendur e Macron pas golit të Francës, mbreti bleg tmerrohet

Ditën e djeshme Franca e Didier Deschamps arriti që të siguronte biletën për në finalen e madhe të Botërorit, ndërsa në stadium kishin dhe një tifoz special, presidentin Macron.

Qindra fotoreporterët që asistonin ndeshjen, të ardhur nga gjithë vendet e botës, kanë fiksuar momentin e golit të gjelave të shënuar nga Umtiti.Por ata nuk kanë humbur as fytyrën e tmerruar të mbretit të Belgjikës Filip si dhe shpërthimin e Emmanuel Macron.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas