Auto

“Ferrari” zbulon xhevahirin më të fundit, “SP38”

Në pistën e Fioranos të Italisë është prezantuar për publikun për herë të parë xhevahiri më i fundit i “Ferrarit”, modeli “SP38”.


Karroceria është e konceptuar në një mënyrë unike dhe e lyer me ngjyrën e kuqe klasike, karakteristikë e “Ferrarit”.

Më tepër se një makinë, modeli i ri “Ferrari SP38”, ngjante me një souvenir.

<
>
1-109 1-110 2-105 3-104 4-92 5-89
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas