Arkiva

Fergie rikthehet me një hit


               Publikuar në : 09:52 - 11/11/14 |
mapo.al

Në 29 gusht të këtij viti këngëtarja amerikane Fergie solli në jetë fëmijën e saj të parë, djalin Axel, pas një lidhje shtatë vjeçare me aktorin Josh Duhamel.


Pavarësisht detyrimeve si nënë, këngëtarja 39 vjeçare nga Kalifornia nuk ka lënë pas dore gjithsesi projektet e saj muzikore.

Vetëm dy muaj pas lindjes ajo ka publikuar hitin e saj “LA Love” ku shfaqet në një formë perfekte dhe me një trup për të pasur zili.

fergie

Bronzed goddess: The 39-year-old gazes seductively into the camera as she gets up close and personal with a palm tree, her long blonde tresses flowing around her in loose wavesBedazzled babe! Fergie's sexy sequinned leotard featuring a heart motif on the chest stands out against the moody dark lightingLegs eleven! A pair of gold caged thigh-high boots accentuate her lithe limbs to perfectionShowing her true colours: The singer decks herself out in blue and white Dodgers colours with a hint of red as the California native sings of her allegiance to LA - even naming her hometown of Hacienda HeightsCLOSE
CLOSE
Pas