Sport

Femrat që do të na zbukurojnë dhe ‘ndezin’ Botërorin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:19 - 06/06/18 |
mapo.al

Kanë mbetur edhe pak ditë nga starti i Kupës së Botës dhe është koha që t’i hedhim një sy se cilat do të jenë femrat që do ndezin më shumë këto ditë të mbushura me emocione.


Janë bashkëshortet dhe të dashurat e futbollistëve të 32 suadrave pjesëmarrëse të kampionatit.


Nga mesi i javës së ardhshme, deri në mesin e muajit Korrik në 12 qytete të Rusisë do të shpëndahen 32 skuadrat që do të diskutojnë trofeun më të rëndësishëm të futbollit.


Dhe në tribunat e stadiumeve do të ketë një vend special për familjarët, e veçanërisht për bashkëshortet dhe të dashurat e futbollistëve.


Por cilat janë femrat që pritet të tërheqin më shumë vëmendjen gjatë këtij muaji. Në galerinë më poshtë janë më të përzgjedhurat për të 32 skuadrat.

<
>
Alexandra-Ivarsdottir-Sigurdsson-hottest-wags-2018-world-cup Alondra-Garcia-Miro-world-cup-2018-wag Amine-Gulse-hottest-wags-world-cup-2018 Andrea-Duro-fifa-world-cup-wags-2018 anna_lewandowska_hottest_fifa_wc_2018 Annie-Kilner Antonella-Roccuzzo-hottest-wags-2018-world-cup Bruna-Marquezine-Neymar-World-cp-wags-2018 Carol-Cabrino-hottest-world-cup-wags-2018 Cathy-Fischer-Hummels-wags-2018-world-cup-soccer charlotte-pirroni-thauvin-hottest-wags-2018-world-cup-russia Cover Edurne-De-Gea-Hottest-WAGs-2018-World-Cup Georgina-Rodriguez-hottest-wags-world-cup-2018 Han-Hye-Jin-hottest-world-cup-wags-2018-world-cup helga-lovekaty-james-rodriguez-hot-wag-fifa-wc-2018 Hiba-Elawadi-Ahmed-Elmohamady Inna-Zhirkova Izabel-Andrijanic-hottest-wags-2018-world-cup Izabel-Goulart-beautiful-wags-world-cup-2018 jessica-sterling-ospina-world-cup-2018-wags Katrine-Friis-hottest-wags-2018-fifa-world-cup Leonita-Lekaj-Xhaka-Swizterland-sexiest-wags-world-cup-2018 Maja-Nilsson-Lindelow-hottest-wags-world-cup-2018 Margaret-Natsuki-fifa-world-cup-2018-wags-1 Marina-Luczenko-Szczesna- Mile-Jedinak-wife-natalie-hottest-2018-world-cup-russia Miranda-Sheila Olga-Diyachenko-and-Mikel-Obi.-wags-world-cup-russia-2019-world-cupjpg Patricia-Callero Pilar-Rubio-wags-2018-world-cup Polly-Parsons-hottest-wags-2018-world-cup Ruby-Mae-hottest-wags-world-cup-2018 Sam-Cooke-Smalling-hottest-2018-World-Cup-Wags Screen-Shot-2018-06-05-at-19.31.11 Shakira-Wags-World-Cup-2018 Sofija-Milo-hottest-world-cup-wags-2018 Yoo-So-young-hottest-wags-world-cup-russi-2018


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas