Humor

Femra seksi por shumë… të ‘rrëmujshme’
               Publikuar në : 19:39 - 20/11/17 |
mapo.al

Padyshim që vajzat në foto kanë dashur të mahnitin ndjekësit e tyre në rrjetet sociale teksa kanë realizuar këto poza provokuese përmes pasqyrës.


Por duket se ato nuk i ka shqetësuar aspak rrëmuja e shkaktuar në dhomë, teksa interesohen që të dalin sa më seksi në foto.

Imazhet e hedhura në rrjetet sociale, i kanë ndarë edhe fansat në dy palë.

Në ata që mjaftohen nga bukuria e vajzave dhe nuk i zhvlerësojnë ato për rrëmujën në shtëpi dhe në ata që i kritikojnë vajzat dhe shprehen se jo e gjithë vëmendja duhet të shkojë tek bukuria fizike./The Sun/loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas