ShowBiz

Fansat zhgënjehen me Rihannen
               Publikuar në : 18:41 - 17/05/18 |
mapo.al

Shumë blerëse kanë shprehur pakënaqësi kundrejt këngëtares nga Barbadosi në lidhje me linjën e saj me veshje intime ‘Savage x Fenty’ që doli në shitje para ca ditësh.


Vërejtjet që ka marrë linja e saj, veçanërisht sytjenat kanë një limitacion të masave trupore deri tek masa DD.

Ndryshe nga se deklaroi këngëtarja në rrjetin e saj Instagram që do krijonte masa për çdo lloj trupi.

Fansat se kanë kursyer zhgënjimin, duke theksuar në Twitter se, madje dhe linja e “Victoria Secret”, përmbajnë masa të sytjenave më tej mases DD.

<
>
32778576_1742690569151731_3467480789170520064_n 32389224_1742690675818387_100948352979435520_n 32866353_1742690512485070_8970120673225605120_n


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas