ShowBiz

‘Faleminderit vëllai im’, Noizy i bën dhuratë bluzën futbollistit Xhaka, por ia rrëmben gruaja


               Publikuar në : 19:35 - 29/08/18 |
mapo.al

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita Lekaj janë tejet aktiv në rrjete sociale. Ata publikojnë imazhe dhe video nga më të ndryshmet me anë të cilave kanë tërhequr vëmendjen e shtypit rozë. .


Së fundmi, futbollisti publikoi një foto në Instagram pranë bashkëshortes, teksa ka falënderuar reperin shqiptar, Noizyn për bluzën që i kishte dhuruar. “Faleminderit vëllai im”, ka shkruar ai.

Granit Xhaka ka qenë fokus i medieve gjatë kohës së Kampionatit Botëror ‘Russia 2018’, me golin e shënuar kundër Serbisë ndërkaq Noizy po ecën mjaft mirë me bizneset e tij.

Granit Xhaka me bashkëshorten Leonita Lekaj

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas