Aktualitet

FA transporton me urgjencë në spital një burrë
               Publikuar në : 14:49 - 23/03/18 |
mapo.al

Një burrë është transportuar me urgjencë këtë të premte nga Forcat e Armatosura drejt spitalit, për shkak të problemeve shëndetësore.


Burime zyrtare të Ministrisë së Mbrojtjes thonë se ai është një 55-vjeçar, i cili jeton në Malin e Jushit në Shkodër.

Ai mësohet se ka shfaqur probleme me zemrën dhe është transportuar për në spital.


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas