Aktualitet

FA transporton me urgjencë në spital një burrë

Një burrë është transportuar me urgjencë këtë të premte nga Forcat e Armatosura drejt spitalit, për shkak të problemeve shëndetësore.


Burime zyrtare të Ministrisë së Mbrojtjes thonë se ai është një 55-vjeçar, i cili jeton në Malin e Jushit në Shkodër.

Ai mësohet se ka shfaqur probleme me zemrën dhe është transportuar për në spital.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas