ShowBizz

Eva Murati rrezaton, shfaqet superseksi në pishinë…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:30 - 02/08/18 |
mapo.al

Ajo është një nga moderatoret dhe modelet më të dashura të momentit.


Gjatë ditës së sotme bukuroshja Eva Murati ka publikuar në rrjete sociale disa foto bardh e zi ku shfaqet në pishinë më seksi dhe provokuese se asnjëherë.


Eva ka pozuar me bikini ku ka ekspozuar format e saj trupore të kuruara.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas