Arkiva 2

Eva Murati lë pa fjalë, seksi në pishinë!


               Publikuar në : 20:08 - 02/08/18 |
mapo.al

Ajo është një nga moderatoret dhe modelet më të dashura të momentit.
Gjatë ditës së sotme bukuroshja Eva Murati ka publikuar në rrjete sociale disa foto bardh e zi ku shfaqet në pishinë më seksi dhe provokuese se asnjëherë.
Eva ka pozuar me bikini ku ka ekspozuar format e saj trupore të kuruara.


<
>
e1_1533227285-7260179 e2_1533227296-1961420 e3_1533227306-572628


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas