Sport

Europa League/ Grezda dhe Binaku përfundojnë në stol, Strakosha në tribunë
               Publikuar në : 18:54 - 20/09/18 |
mapo.al

Pas pak minutash do të luhet 12 ndeshjet e para të Uefa Europa League-s. Kjo pasdite na rezervon sfida të forta si Villareali me Rangers, ku Eros Grezda do ta nisë nga pankina këtë sfidë. E njëjta gjë edhe për mbrojtësi Egzon Binaku te skuadra e Malmos e cila do të luajë në transfertën e vështirë të Genk-ut.


Ndërsa ajo që bie më shumën ë sy është mos grumbullimi i portierit Tomas Strakoshës i cili së fundmi ka bërë shumë paraqitje të mira me Lacion. Ndërkohë më poshtë ndiqni se cila ndeshje do të luhen sot.

18:55| Akhisar – Krasnodar

18:55| Beshiktash – Strasborg

18:55| Dinamo Kiev – Astana

18:55| Genk – Malmo

18:55| Lacio – Apollon

18:55| Marseje – Eintrahti i Frankfurtit

18:55| Mol Vidi – Bate Borisov

18:55| Paok – Chelsea

18:55| Rapid Viena – Spartaku i Moskës

18:55| Renes – Jablonek

18:55| Sevilla – Standard Liege

18:55| Villareal – Rangers


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas