ShowBiz

Eugent Bushpepa së shpejti baba?

Kjo periudhë është një nga më të rëndësishmet për këngëtarin Eugent Bushpepa, i cili do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion.

Por veç karrierës artistike ai është shprehur në emisionin “Siluete”  rreth faktit që që dëshiron të bëhet baba dhe së shpejti mund të realizohet kjo dëshirë e tij.

“Nuk kemi vënë limite, planet ekzistojnë shpresoj shumë shpejt të kemi një fëmijë,”-u shpreh Genti.

Këngëtari është prej 7 vitesh në një lidhje me tashmë prej 2 vitesh bashkëjeton me partneren e tij Andian.

 

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



Pas