ShowBiz

Është munduar ta mbajë larg vëmendjes së medias, Rudina Magjistari publikon foton e vajzës


               Publikuar në : 13:19 - 09/04/18 |
mapo.al

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari është një prej personazheve publikë që preferon ta mbajë vajzën e saj të vogël larg vëmendjes së mediave.


Edhe pse moderatorja nuk ka postuar asnjëherë foto të fytyrës së vajzës së saj të vetme, shpesh herë ajo është munduar të ndajë me ndjekësit ndonjë foto në distancë.

Ditën e djeshme, ajo ka postuar një foto të vogëlushes Mia teksa po luan me rërë.

Në foton e postuar në ‘Instastory’, Rudina ka shkruar se ajo për të është jugu, veriu, lindja dhe perëndimi.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas