Bota

Është Melania Trump, apo sozia? Një video e re “zgjon” konspiracionin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:00 - 29/08/18 |
mapo.al

Është Melania Trump apo sozia e saj? Teoria e konspiracionit është rikthyer sërish në vëmendje pas publikimit të një videoje të re të realizuar me 24 gusht në Columbus të Ohajos.


Ka pasur në vijimësi aludime në rrjetet sociale se presidenti Trump në mjaft dalje të tij publike shoqërohej nga sozia e Melanie.


Pas analizimit të fotografive dhe videove, disa përdorues pretendojnë se kanë gjetur “mospërputhje” dhe “detaje” që tregojnë se si gruaja që shoqëron Donald Trump, në disa raste nuk është Zonja e Parë e vërtetë por sozia e saj që aktron.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas