KMR

Është mania kadife!


               Publikuar në : 15:49 - 13/04/18 |
mapo.al

Në modë nuk ka rregulla strikte apo koncepte të qarta në ndërrimin e stinëve. Nuk është rastësi që në pasarelat e pranverës të shohim veshje dimërore, apo e kundërta.


Mes këtyre rasteve të pazakonta më në modë është natyrisht kadifeja. Një veshje që të sjell në mendje stinën e ftohtë.

Por tashmë, e përshtatur me ngjyra pastel, shfaqet në veshjet dhe aksesorët pranverorë më të rafinuar dhe më shik. Shihni galerinë e fotove!

<
>
alexachung chloe dolce-gabbana fendi glamorous kadife marni prada rupert-sanderson staud ulla-johnson valentino zara-1


Etiketa: , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas