Kryesore, ShowBiz

Ermal Fejzullahu mbush 30-vjeç, ja festa e “çmendur” që u bë për këngëtarin

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, festoi mbrëmë 30 vjetorin e lindjes në mënyrën më të bukur të mundshme.


Dhjetra kolegë ishin të ftuar në mbrëmjen e Ermalit ku së bashku janë argëtuar deri në orët e para të mëngjesit.

Një pjesë e mirë e të ftuarve kanë bërë postime të shumta në rrjetet sociale, duke e uruar kolegun e tyre. Ndërsa nuk kanë munguar dhe postimet që tregojnë pamjet nga festa e “çmendur” e këngëtarit.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas