ShowBiz

Eni Koçi në gjendje të rëndë, aksidentohet keq….

Është një nga këngëtaret më seksi të momentit dhe një fakt të tillë Eni Koçi e tregon në çdo postim të saj.

Por këtë herë ajo ka publikuar një moment të dhimbshëm në rrjete sociale. Këngëtarja ka pësuar një incident duke vrarë gjurin dhe krahas fotos ku e tregon ka shkruar: “Ja çfarë ndodh kur nuk ke kujdes, dhimbje,”-përfundon Eni duke mos dhënë të tjera detaje nga lëndimi i saj.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas