ShowBiz

Eni Koçi na prezanton me nënën e saj, qenka tifoze e çmendur ndaj boksierit shqiptar


               Publikuar në : 22:36 - 09/09/18 |
mapo.al

Eni ka publikuar në ‘Instagram’ disa video, në të cilat nëna e saj si një tifoze e zjarrtë mbështet me brohërima boksierin shqiptar. “Bisha ime”. Ka bërë super tifo mbrëmë. Ndërkohë që ne përpiqemi të ndalojmë entuziazmin e saj, na thotë ‘s’jeni me mua’ dhe vazhdon i jep zemër kampionëve. Kjo është super-mamaja ime”, – ka shkruar Eni me shaka në njërën prej videove. Mike Gjetan Keta fitoi titullin si kampion bote, ndërsa nënës së Enit dhe Gretës do t’i japim titullin si mami më ‘cool’ dhe si një super tifoze.


 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas