ShowBiz

Eni Koçi tepër e ‘nxehtë’ dhe plot sharm…
               Publikuar në : 17:35 - 19/07/18 |
mapo.al

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit.


Këtë herë Eni Koçi ka publikuar një foto mjaft verore në rrjete sociale ku e shohim më në formë se kurrë. E veshur tërë ngjyra Eni dukej mjaft tërheqëse.


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas