ShowBiz

Eni Koçi tepër e ‘nxehtë’ dhe plot sharm…

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit.

Këtë herë Eni Koçi ka publikuar një foto mjaft verore në rrjete sociale ku e shohim më në formë se kurrë. E veshur tërë ngjyra Eni dukej mjaft tërheqëse.

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas