ShowBiz

Enca pozon tërësisht e zhveshur mbuluar vetëm me…
               Publikuar në : 10:15 - 17/09/18 |
mapo.al

Këngëtarja Enca Haxhia muajin e kaluar solli dy projekte në muzikë. Një bashkëpunim me Don Phenom dhe solo kënga “Randez Vous” u pritën shumë mirë nga publiku.


Enca ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh publikon fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Jo të pakta janë rastet, kur Enca ndan me ndjekësit ndonjë fotografi provokuese.

Së fundmi ajo  ka publikuar për fansat e saj në llogarinë zyrtare në Instagram një foto, ku shfaqet tërësisht e zhveshur, ndërsa mbulohet vetëm me jastëk në pjesën e përparme.

“Çfarë ka për darkë”, shkruan ajo në mbishkrimin imazhit, ndërsa ngacmon imagjinatën e ndjekësve të saj.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar…

 

View this post on Instagram

 

What’s for dinner ?

A post shared by ENCA (@enca) on


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas